Kayaşehir Saten Boya Ustası 0542 484 20 86

İç Dekorasyon & Boya Badana Hizmetleri

İç Dekorasyon Boya Badana hizmetleri konusunda bizler Kayaşehir ve Başakşehir bölgesi´nin tanınmış firması olarak bahar kampanyalarıyla karşınızdayız.

Kayaşehir ve Başakşehir Boyacı ekibi yaklaşık on yıldır bölgede faal olarak birçok iş yapmış ve müşteri memnuniyetiyle nice işlere hazır konumda.

Derhal Bizimle İletişime Geçmek İçin; 0541 920 97 94 & 0542 484 20 86 veya İletişim sayfamıza tıklayabilirsniz

İç Dekorasyona Dair.

Kayaşehir Boyacı ekibi iç dekorasyon alanında uzmanlaşmış kadrosuyla sizlerin evinizde veya iş yerinizde yapılmasını istediğiniz tadilat ve dekorasyon hizmetlerini temiz bir görünüm ve sağlıklı bir çalışma prensibiyle yapmaktadır.

Komple Tadilat veya belirli bölgelerde istenen tadilat hizmeti için bizler öncelikle dolu dairenizde pretik örtüler kullanarak alanı eşyalarınızı ve zemini örtmekteyiz. Ev içerisinde ki küçük çatlaklar genellikle boyaların sökülmesi, çatlak ve kabarıkların onarılması, alçıpan bölme duvar yapılması, alçıpan asma tavan yapılması, tesisat ve su işlemleri, elektrik kaçağı tespiti ve onarımı, zemin parke yenileme, fayans ve seramik yenileme, mutfak dolabı yenileme, banyo ve tuvalet yenileme, kapı ve pencere yenileme, stronpiyer ve kartonpiyer çatlak onarımı, alçıpan kemer yapımı, kapı boyama, yağlı boya, saten boya, silikonlu boya, alçı sıva işlemler gibi birçok alanda olmaktadır.

Boya Badana Ustası Hizmetleri

Kayaşehir Boyacı ekibiniz tüm bu alanlarda hizmet vermekte olup, ayrıca Boya Badana Ustası gibi arayışlarınıza son veren, Sizlere alternatifsiz en iyi hizmeti veren kurum konumunda.

 

Boya Badana ustalarımız evinizde boyaya dair tüm işlemleri sağlamaktadır. Boyacı Ustası, Boya Badana Ustası, Alçıpan Ustası, Kartonpiyer Ustası, Yağlı Boya Ustası, Saten Boya Ustası, Silikonlu Boya Ustası, Alçıpan Kemer Ustası, Fayans Ustası, Alçı Ustası, Tesisat Ustası, Elektrik Tesisatı Ustası, Dış Cephe Ustası…vb her alanda hizmet vermektedir.

Diğer Hizmet Bölgelerimiz.

Aladağ Yapı Dekorasyon BeykentGürpınarYakuplu,

BelikdüzüKavaklıBahçeşehirBaşakşehir,  KayaşehirSilivriHalklalıÇerkezköy ,

Karaköy ve Esenyurt