İç dekorasyonun yeni trend çalışması Duvar Çıtalama ve Duvar Paneli ile ev ve iş yerlerinizde farklılık yaratın. Deco Ala Poliüretan çalışmalarıyla Kayaşehir ve Başakşehir bölgesi hem alçıpan dekorasyonu hem boya badana işlemleri  hemde komple tadilat hizmetleriyle çalışmalarımızı artık kusursuz hizmet ve ürün garantisiyle Duvar Çıtası ve Duvar Lambri Çalışmalarımız ile taçlandırıyoruz.

Duvar çıtalama işlemleri poliüretan ve polimer ürün içerikleri ve poliüretan ve polimer duvar panelleri ile farklı kullanım alanlarına hitap eden hizmetlerimiz ile iç dekorasyona yeni bir soluk getiriyoruz. Duvar çıtalarının mükemmel görünümünü sizlerin evinde de artık çok  kolay sunuyoruz.

 

Duvar çıtasının yoğun kullanımı ile birlikte ürünün içerik yapısı ve görünüm itibariyle yoğun bir değişim de yaşanıyor. Duvar çıtası veya dekoratif duvar profilleri ahşap, köpük veya alçı içerikli ürünlerden sıyrılmasıyla beraber artık Poliüretan veya Polimer olarak isimlendirilmeyi bunun yanında fiyatlandırılmasıyla da bu şekilde yeniden biçimlendirilmeye başlanıyor. Bu yazımızda Polimer ve Poliüretan Çıta arasındaki farkları ve kalitelerini ele alacağız.

Poliüretan Duvar Çıtası

Poliüretan duvar çıtası kullanım şekli ve uygulama açısından daha uzun ömürlü olup içerik yapısı itibariyle nem ve suya karşı dayanıklı bir üründür. Poliüretan duvar çıtası ve diğer poliüretan duvar dekorasyon ürünleri nem ve rutubete karşı dayanıklı olup, uzun ömürlü ve tamiri kolay ürünlerdir. Polimer ürünlere oranan daha sağlam ve daha kaliteli olan bu ürünler esnek ve hafif yapısı ile öncelikli tercih sebebi olmayı başarıyor.

 

Poliüretan ve Polimer Ürün Üretim ve Dağıtımında Deco Ala Poliüretan

Polimer ve Poliüretan Çıta ve diğer farklı ürün kategorilerinde üretim ve imalatı yüklenen Deco Ala Poliüretan ve Dekorasyon sizler için en ideal ürün ve hizmeti sunmaya çalışıp hem üretim hem montaj ekipleriyle Türkiye´nin her yanında çalışmalar yürütmektedir. Deco Ala Poliüretan ile evlerinizde saray görünümünü yakalayın.

Ahşap Poliüretan Panel Lambiri

Ahşap görünümü ve pürüssüz dış yüzeyi ile poliüretan görünümlü ahşap lambiriler iç ve dış cephe dekorasyonunda yoğun kullanımı olan uzun ömürlü su ve rutubete karşı dayanıklı mükemmel ürünlerdir. Ahşap Poliüretan Panel Duvar Dekorasyonu alanında kaplamlar öne çıkmayı başarıyor.

Dekoratif ahşap görünümlü lambiriler Deco Ala ile evlerinizde. Genişliği 12cm olan lambiriler duvar ve tavan dekorasyonunda mükemmel görünüm sunar.
⚡Darbeye karşı dayanıklı, su ve nemden etkilenmez.
⚡Poliüreten içeriği ile kolay monta edilebilir hafif üründür.

⚡ Farklı renk seçenekleri ile mükemmel minimal tasarımlara zemin hazırlar.

Poliüretan duvar çıtaları ve Poliüreten motiflerle ev ve iş yerlerinizde farklı tasarımlar. Poliüreten motifleri ve işlemeli çıtalar…⚜️

Estetik görünümülü poliüretan tasarımlar ve çalışmalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Salon ve oturma odalarında ahşap paneller ile mükemmel tasarım ve çalışmalar. ⚡✨🏘
Poliüretan Mimari Tasarımlar 🌠
Deco Ala Poiüretan ile Evinizde fark yaratacak detaylar… 👌🏻Poliüreten motifleri ve işlemeli çıtalar…⚜️